ADI SOYADI Üniversite Bölüm
Abdulkadir Altıntaş Dumlupınar Üni. Maliye
Abidin Sağlamyürek Kırıkkale Üni. İşletme
Ahmet Gökalp Niğde Ömer Halisdemir Üni. İnşaat Müh.
Ahmet Hakan Kaya Karabük Üni. Makine Müh.
Ahmet Saim Yılmaz Ted Üni. Mühendislik Programları (İng)
Ahmet Sezer Elalmış Ege Üni. Makine Müh.
Aleyna Özen Tobb Üni. Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İliş.(İng)
Ali Yakut Kırıkkale Üni. Bilgisayar
Almin Nur Alıcı Cumhuriyet Üni. Makine Müh.
Alperen Çiftçi Hacettepe Üni. İktisat (İng)
Alperen Şahin Odtü Kuzey Kıbrıs Kampüsü Havacılık Ve Uzak Müh. (İng)
Arif Tugay Çatar Aksaray Üni. Gazetecilik
Ayşe Bostan Ankara Üni. Ağız Ve Diş Sağlığı
Ayten Nur Tuncer Kırıkkale Üni. Siyaset Bilimi Ve Kamu Yöntemi
Aytuna Yetimoğlu Çankaya Üni. Mimarlık (İng)
Baran Demirel Eskişehir Osmangazi Üni. İktisat
Barış Erdoğan Çukurova Üni. Makine Müh. (İng)
Başak Şimşek Eskişehir Teknik Üni. Biyoloji
Bayram Berkay Cantürk Kocaeli Üni. Enerji Sistemleri Müh.
Begüm Güngenci Ted Üni. Sosyoloji (İng)
Bengisu Çakar Boğaziçi Üni. Psikoloji( İng)
Berfin Koçyıldız Ankara Üni. Türk Dili Ve Edebiyatı
Berfin Okur Başkent Üni. Hukuk
Beste Ünal Zonguldak Bülent Ecevit Üni. Tarih
Beyza Nur Yılmaz Başkent Üni. Radyo, Televizyon Ve Sinema
Beyza Yiğit Başkent Üni. Beslenme Ve Diyetetik
Beyzanur Demiraslan Ankara Üni. Bankacılık
Burak Kunter Kurt Afyon Kocatepe Üni. Mekatronik Müh.
Burak Küçükerdal Kastamonu Üni. Radyo, Televizyon Ve Sinema
Buse Demirel Thk Üni. Hava Ulaştırma Ve Yer Hizmetleri
Buse Nur Demirbilek Kırıkkale Üni. Bilgisayar
Buse Yudum Çinar Ondokuz Mayıs Üni. Makine Müh.
Büşra Küçükşantürk Aksaray Üni. Türk Dili Ve Edebiyatı
Cem Badem Eskişehir Osmangazi Üni. Maliye (İö)
Cemre Özer Afyon Kocatepe Üni. Radyo, Televizyon Ve Sinema
Ceren Uzoğlu Ankara Üni. Su Ürünleri Müh. (İng)
Çağla Zeynep Tarhan Cumhuriyet Üni. Tıp Fakültesi
Dilan Başçek Muğla Sıtkı Kocaman Üni. Turizm Ve Otel İşletmeciliği
Dilara Tatlıdil Hitit Üni. Tıp Fakültesi
Dilara Yeşilyurt Anadolu Üni. Çocuk Gelişimi
Dilek Kuyubaşı Karadeniz Teknik Üni. Metalurji Ve Malzeme Müh.
Ece Ağbulut Ankara Üni. Ebelik
Ece Didem Yaray Lokman Hekim Üni. Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon
Eda Selvitop Ted Üni. İktisadi Ve İdari Bilimler Prog. (İng)
Eda Bilgi Selçuk Üni. Sosyal Hizmet
Eda Nur Köroğlu Aydın Adnan Menderes Üni. İnsan Kaynakları Yönetimi
Efekan Boran Yüksek İhtisas Üni. Elektronörofizyoloji
Ege Beşe Hacettepe Üni. Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi (İng)
Elif Gül Tobb Üni. Bilgisayar Mühendisi (İng)
Elif Kaynakoğlu İstanbul Üni. Siyaset Bilimi Ve Kamu Yöntemi
Elif Muslu Odtü Kimya Müh. (İng)
Elif Naz Ertekin Tobb Üni. Biyomedikal Müh. (İng)
Elif Özkök Ufuk Üni. Tıp Fakültesi
Elif Yaren Yıldırım Başkent Üni. Radyo, Televizyon Ve Sinema
Elif Yüce Necmettin Erbakan Üni. Havacılık Yönt (İng)
Elifnur Çam Ufuk Üni. Tıbbı Görüntüleme Teknikleri
Emine Ece Yıldız Çankaya Üni. Hukuk
Emine Nur Sakarya Hacı Bayram Veli Üni. Matematik
Emre Daştan Kırıkkale Üni. Maliye
Enes Can Aköz Odtü Kimya Öğretmenliği
Enes Çınar Hacettepe Üni. Hidrojeoloji Müh.
Engin Özgür Laçin Gazi Üni. Makine Müh. (İng)
Eray Şahin Kırıkkale Üni. İşletme
Eren Erdoğan Ankara Üni. Bilgisayar Programcılığı
Erman Varol Sağlam Ankara Yıldırım Beyazıt Üni. Diş Hekimliği
Eylem Şilan Yıldırım Karabük Üni. Sosyoloji
Ezgi Beyza Mavi Bolu Abant İzzet Baysal Üni. Bilgisayar Müh.
Ezgi Ersoy Zonguldak Bülent Ecevit Üni. Maliye
Ezgi Koçak Zonguldak Bülent Ecevit Üni. İnşaat Müh.
Ezgi Kurumlu Sakarya Üni. Malzeme Ve Metalurji Müh
Fatih Vuran Adnan Menderes Üni. Uluslararası İlişkiler
Ferhat Gülsever Odtü İnşaat Müh. (İng)
Gamze Girgin Hacettepe Üni. Kimya
Gaye Nur Ünal Atılım Üni. Psikoloji (İng)
Gizem Öter Yüksek İhtisas Üni. Elektronörofizyoloji
Gonca Başat Ege Üni. İktisat
Gökçe Çavdar Hitit Üni. Sağlık Yönetimi
Gül Oral Hacı Bayram Veli Üni. Fransız Dili Ve Edebiyatı
Gülçin Aslan Eskişehir Osmangazi Üni. Türk Dili Ve Edebiyatı
Hacer Demirci Gazi Üni. Çağdaş Türk Lehçeleri Ve Edebiyatı
Hacı Bilir Bozok Üni. Mimarlık
Hakan Pulsever Ankara Üni. Gayri Menkul Geliştirme Ve Yönetimi
Hasan Ayberk Aydemir Çankaya Üni. İnşaat Müh.
Hasan Yiğit Temel Doğu Akdeniz Üni. Türk Dili Ve Edebiyatı
Hasret Cem Bayrak Adana Bilim Ve Teknoloji Üni. Enerji Sistemleri Müh. (İng)
Hatice Bölükbaşı Sağlık Bilimleri Üni. Anestezi
Hatice Çağla Koç Zonguldak Bülent Ecevit Üni. Psikoloji (İö)
Hilal Koncuk Başkent Üni. Sağlık Yönetimi
Hüma Özden Ankara Üni. Arkeoloji
İbrahim Can Akgöl Yozgat Bozok Üni. İnşaat Müh. (İö)
İbrahim Eray Coşar Gazi Üni. Elektrik – Elektronik Müh.
İdil Düzenli İstanbul Yeni Yüzyıl Üni. Eczacılık
İdil Osan Ankara Üni. Bitki Koruma
İlayda Bürücü Ted Üni. Sınıf Öğretmenliği (İng)
İrem Sobacı Kayseri Üni. Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
İrem Tunceli Ondokuz Mayıs Üni. Yaşlı Bakım
Kaan Kadir Kaya Thk Üni. Bilgisayar Müh.
Kadir Alphan Akça Ankara Yıldırım Beyazıt Üni. Maliye (İng)
Kadir Görkem Cerit Sağlık Bilimleri Üni. Gülhane Tıp Fakültesi
Kadriye Dadalı Necmettin Erbakan Üni. Bankacılık (İö)
Kamile Çıtaker Hacı Bayram Veli Üni. Çocuk Gelşimi
Kevser Dudu Öztoprak Afyon Kocatepe Üni. Hemşirelik
Koray Akar Ted Üni. Mühendislik Programları (İng)
Melike Karan Başkent Üni. İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
Melisa Yanar Kırkkkale Üni. Hukuk
Meriçkan Huylu Çankaya Üni. Elektrik – Elektronik Müh. (İng)
Mert Koç Hacettepe Üni. Aktüerya Bilimleri
Merve Atmaca Ankara Üni. Beden Eğitimi Öğretmenliği
Mısra Demirel Sivas Cumhuriyet Üni. Kamu Yönetimi
Miray Cemre Tuncel Atılım Üni. Metalurji Ve Malzeme Müh. (İng)
Muhammed Enes Keskin Hacettepe Üni. Eczacılık
Mukaddes Özturan Eskişehir Osmangazi Üni. Görsel İletişim Tasarımı
Murat Berke Görgülü Ankara Üni. İşletme
Murat Furkan Ödevci Sağlık Bilimleri Üni. Hemşirelik
Mustafa Eren Şahin Ankara Üni. Bankacılık
Mustafa Ozan Aksan Odtü İnşaat Müh. (İng)
Muzaffer Bora Efe Thk Üni. İşletme
Nahide Gamze Darende Afyon Sağlık Bilimleri Üni. Tıp Fakültesi
Nail Emre Avan Kırıkkale Üni. Bilgisayar
Nazlıcan Uslu Hacettepe Üni. Sosyal Hizmet
Neslihan Açıkgöz Ondokuz Mayıs Üni. Gıda Teknolojisi
Neslihan Güler Bolu Abant İzzet Baysal Üni. Türk Dili Ve Edebiyatı
Nilayda Arslan Sağlık Bilimleri Üni. Odyoloji
Nur Selen Kuzum Erciyes Üni. Şehir Bölge Planlama
Ogün Alp Yeşiltaş Eskişehir Osmangazi Üni. Tıp Fakültesi
Oğuzhan Gündoğan Odtü Kuzey Kıbrıs Kampüsü Elektrik – Elektronik Müh. (İng)
Oğuzhan Yılmazer Ankara Yıldırım Beyazıt Üni. Yönetim Bilişim Sistemleri
Okan Onüş Kırıkkale Üni. Tarih
Olgay Türkel Bartın Üni. Türk Dili Ve Edebiyatı
Onur Narin Aydın Adnan Menderes Üni. Yönetim Bilişim Sistemleri
Osman Seyfi Acet Mehmet Akif Ersoy Üni. Bilgi Yönetimi
Ozan Koç Gazi Üni. İmalat Müh.
Ömer Önder Atılım Üni. Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık (İng)
Öykü Gücenmez Hacettepe Üni. Biyoloji
Özgenur Balcı Gazi Üni. İşletme
Özgür Çağrı Özgürbüz Isparta Süleyman Demirel Üni. Uluslararası İlişkiler
Özlem Karaşahinoğlu Ufuk Üni. Ameliyathane Hizmetleri
Özlem Polat Kırıkkale Üni. Halkla İlişkiler Ve Tanıtım
Öznur Ceylan Sağlık Bilimleri Üni. Beslenme Ve Diyetetik
Pesent Kardelen Baydar Ankara Üni. Peyzaj Mimarlığı
Rabia Çatpınar Eskişehir Teknik Üni. Mimarlık
Rızacan Öztürk Hacettepe Üni. Matematik
Safa Hazar Turgut Akdeniz Üni. Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi
Sait Yiğit Metin Atılım Üni. Kimya Müh. (İng)
Salih Ayhan Odtü Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi (İng)
Samet Can Demir Adnan Menderes Üni. Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönt
Seçkin Türk Selçuk Üni. Halkla İlişkiler Ve Tanıtım
Seher Dadalı Manisa Celal Bayar Üni. Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İliş.
Sema Kaplan Eskişehir Teknik Üni. İktisat
Semih Kuru Kırıkkale Üni. Maliye
Sena Aydar Çankaya Üni. Mimarlık (İng)
Sena Öztürk Gazi Üni. Mimarlık
Sena Yıldız Atatürk Üni. Hukuk
Sıtkı Enes Koç Gazi Üni. Makine
Su Delfin Taşır Atılım Üni. İşletme (İng)
Tuğba Aleyna Yüksel Dokuz Eylül Üni. Hukuk
Tuğba Varol Ted Üni. Pdr (İng)
Tutku Gökçelik Karadeniz Teknik Üni. İktisat
Ulaş Arı Hacettepe Üni. İktisat (İng)
Umut Mert Varol Konya Teknik Üni. Bilgisayar Müh.
Umutcan Soylu Dokuz Eylül Üni. Elektrik
Ülker Sena Kurtulmuş İstanbul Yeniyüzyıl Üni. Tıp Fakültesi
Ünal Burak Şanlı Muğla Sıtkı Kocaman Üni. Turizm Ve Otel İşletmeciliği
Yağız Çetinkaya Tobb Üni. Makine Müh. (İng)
Yağmur Yiğitarslan Hacettepe Üni. Sosyoloji
Yaren Yılmaz Karadeniz Teknik Üni. Harita Müh.
Yasin Kömür Hacettepe Üni. Bilgisayar Müh. (İng)
Yiğit Kına İstanbul Piri Reis Üni. Uluslararası Taşımacılık (İng)
Yiğit Topaç Tekirdağ Namık Kemal Üni. Tıp Fakültesi
Yunus Emre Keleş Kastamonu Üni. Matematik
Yunus Emre Konar Atılım Üni. Makine Müh (İng)
Yuşa Kerimşah Öz Gazi Üni. Makine Müh. (İng)
Zeynep Yalçın Manisa Celal Bayar Üni. Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon
Zeynep Yaren Ala Ted Üni. İktisadi Ve İdari Bil. (İng)